درباره ما

شرکت مکعب

CUBE COMPANY

شرکت مکعب

شرکت مکعب فعالیت خود را از سال ۲۰۰۸ میلادی با برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای آغاز و هم اکنون نماینده انحصاری کنوانسیون ورزشهای الکترونیک ESWC در ایران از سال ۲۰۱۲ میلادی و مالک “لیگ بازیهای رایانه ای ایران IGL” بعنوان بزرگترین و معتبرترین مسابقات بازی های رایانه ای (ورزشهای الکترونیک) در ایران از سال ۲۰۱۵ میلادی می باشد.

همچنین این شرکت از سال ۲۰۱۲ میلادی همه ساله اعزام قهرمانان ایران به مسابقات جام جهانی بازی های رایانه ای در شهر فرانسه را بعهده داشته که ماحصل آن قهرمانی ایران در جهان در سال ۲۰۱۴ میلادی در شهر پاریس می باشد.

همکار اصلی شرکت مکعب در ایران بنیاد ملی بازی های رایانه ای بعنوان متولی اصلی بازی های رایانه ای در کشورمان و همکار اصلی این شرکت در عرصه بین المللی شرکت فرانسوی وبدیا مالک کنوانسون ورزشهای الکترونیک در شهر پاریس می باشد.

0

سال تجربه

0

پروژه کشوری

0

بازیکن حرفه ای

0

پروژه بین المللی

فعالیت های اصلی ما

ما چه می کنیم

شرکت مکعب بعنوان نماینده جام جهانی بازی های رایانه ای (ورزشهای الکترونیک) در ایران از سال ۲۰۱۲ میلادی، “لیگ بازیهای رایانه ای ایران” را با حمایت و همکاری بنیاد بازی های رایانه ای و با هدف ایجاد رقابت هایی فراگیرتر در سال ۲۰۱۵ ایجاد نمود که نخستین دوره لیگ در سال ۲۰۱۵ در طول یک بازه زمانی ۷ ماهه تا اعزام بازیکنان منتخب ایران به جام جانی در پاریس بطول انجامید.

دومین و سومین دوره لیگ نیز همانند دوره اول در برج میلاد تهران برگزار شد که فقط در دوره سوم لیگ (سال ۱۳۹۶) حدود ۷۰۰۰ بازیکن بازی های رایانه ای با یکدیگر به رقابت پرداختند و قهرمانان دو رشته در آبانماه ۱۳۹۶ راهی مسابقات جهانی در شهر پاریس شدند.

کشور فرانسه همه ساله در حوالی ماه آبان میزبان بزرگترین رویداد مالتی گیمینگ جهان یعنی مسابقات جهانی بازی های رایانه ای (ورزشهای الکترونیک) می باشد.

در این رویداد عظیم ورزشهای الکترونیک جهان که به میزبانی شهر پاریس و معمولا با حضور بیش از ۵۰ کشور از سراسر جهان برگزار می شود نفرات برگزیده و منتخبین ورزشهای الکترونیک از کشورهای مختلف دنیا با یکدیگر به رقابت می پردازند تا خالق بزرگترین و حساس ترین رقابت های مالتی گیمینگ ورزشهای الکترونیک در جهان باشند.

شرکت مکعب نیز بعنوان نماینده این مسابقات جهانی در ایران همه ساله منتخبین کشورمان را راهی مسابقات جهانی فرانسه کرده است.

شرکت مکعب با راه اندازی فروشگاه آنلاین بازی های رایانه ای در کشور و فروش بروزترین محصولات بازی های رایانه ای از قبیل کنسول های نسل قدیم و جدید، بازی های اصل و هولوگرام دار دارای مجوز و انواع لوازم جانبی بازی های رایانه ای گام بلندی در جهت ارائه خدمات الکترونیک به بیش از ۲۰ میلیون بازیکن بازی های رایانه ای در کشورمان برداشته است.